Интер удари Борусия (Дортмунд) за първия си успех в групите на Шампионска лига

6408
на 24.10.2019

Отборът на Интер победи с 2:0 като домакин Борусия (Дортмунд) в мач от третия кръг в група „F” на Шампионска лига по футбол.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

За тима от Милано това бе първи успех в групата, в която са още Барселона и Славия (Прага). Борусия пък регистрира първата си загуба.

Лаутаро Мартинес в 22-ата минута и Антонио Кандрева в 89-ата минута вкараха головете за Интер. Мартинес пропусна дузпа за Интер в 82-ата минута.

В другия мач от групата, в Прага фаворитът за първото място Барселона не допусна изненада, като постигна втория си успех в групата, побеждавайки Славия (Прага) с 2:1.

Автогол на Петер Аляйника в 57-ата минута донесе успеха за гостите. Преди това с гол на Меси в 3-ата минута Барселона поведе, а в 50-ата минута Ян Борил бе възстановил равенството.

Резултати от мачове от третия кръг в груповата фаза на Шампионска лига

Група „Е”
Генк – Ливърпул 1:4
Залцбург – Наполи 2:3

В класирането лидер е Наполи със 7 точки, пред Ливърпул 6, Залцбург 3 и Генк 1 точка.

Група „F”

Интер – Борусия (Дортмунд) 2:0
Славия (Прага) – Барселона 1:2

В класирането начело е Барселона със 7 точки, пред Борусия и Интер по 4, Славия (Прага) 1 точка

Група „G”

РБ Лайпциг – Зенит 2:1
Бенфика – Лион 2:1

В класирането начело е РБ Лайпциг с 6 точки, пред Зенит и Лион по 4, Бенфика 3 точки.

Група „H”

Аякс – Челси 0:1
Лил – Валенсия 1:1

В класирането лидери са Аякс и Челси с по 6 точки, пред Валенсия 4, Лил 1 точка.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)