BG EN

Испания и Украйна потвърдиха смъртта на техни граждани в самолетната катастрофа в Ростов на Дон

ЧАС ПИК

Испания и Украйна потвърдиха смъртта на техни граждани в самолетната катастрофа в Ростов на Дон

6696
на 19.03.2016
Испания и Украйна потвърдиха смъртта на техни граждани в самолетната катастрофа в Ростов на Дон
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Испания и Украйна съобщават за смъртта на техни граждани в самолетната катастрофа на летището в руския град Ростов на Дон, предава Газета.ру.

препоръчано

Министерството на външните работи в Киев потвърди, че трима украински граждани са били на борда на разбилия се „Боинг-738“ на авиокомпания „FlyDubai“. Консулството на Испания в Ростов на Дон също съобщава за свои граждани, които са пътували в катастрофиралия самолет. „По наши данни има жертви от Испания“, заяви представител на консулството.

Сподели:
Бомба x
СМЕНИ ПЛОЧАТА, ЛЕНЧЕ! Бориславова прегракна от опорката Пеевски, дори Цветанка Ризова не й насмогна на логореята СМЕНИ ПЛОЧАТА, ЛЕНЧЕ! Бориславова прегракна от опорката "Пеевски", дори Цветанка Ризова не й насмогна на логореята
ПИК TV x
ПИК TV: Руди Гела насапуниса Възраждане за поредния вот на недоверие. Ивелин Михайлов го играе Иди ми, дойди ми (ВИДЕО) ПИК TV: Руди Гела насапуниса "Възраждане" за поредния вот на недоверие. Ивелин Михайлов го играе "Иди ми, дойди ми" (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
hot
най-четени новини в момента
Сега
19579
четат ПИК