ГОРЕЩО
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
ХИТ СПОРТ
ИСТИНАТА ЗА ПРАЗНИТЕ ТРИБУНИ! "Левски" спря гратиса и опразни "Герена"
30870
на 06.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Феновете на стадион "Георги Аспарухов" стават все по-малко, докато в същото време Левски води в първенството и няма загуба. Парадоксалната ситуация си има прозаично обяснение, твърди "Меридиан Мач".
Причината е в монтираната на входовете нова система за сигурност. За да влезеш на трибуните вече се минава през специални турникети, което се превърна в бич за гратисчиите. До поставянето им се стигна, след като в някои от мачовете от миналия сезон на трибуните имаше между 8 и 10 000 зрители, а на касите отчитаха по 2000 продадени билета.
Така клубът се пребори с гратисчиите, а сега остава да ги убеди да започнат да си купуват билети. Това е начинът да покажат, че обичат Левски.
препоръчано
Българските клубове искат ограниченията за футболисти извън ЕС да отпаднат
14592
на 17.02.2025
Карлос Насар стана световен шампион в Бахрейн
50346
на 11.12.2024
ДА МУ Е ЧЕСТИТО! Стойко Сакалиев стана баща (СНИМКА)
33857
на 10.05.2024


