ГОРЕЩО
Светът отвъд очевидното с Travellove (СНИМКИ)
Екоактивистът Атанас Русев с нови разкрития за Ивайло Калушев: Не става за нищо!
Будист предупреждава за Калушев още през 2013 г.: Завършен манипулатор
ШОК! Татко Петко се изкефи на майката, която обяви сина си за моралния убиец на Калушев и групата му (СНИМКА)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Проговори Валери, който е имал сексуална връзка с Иво Калушев. Бившият ученик на гуруто подал сигнал в МВР по времето на Рашков, проверката не стигнала до прокуратурата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Корабите на италианската брегова охрана са спасили в събота 3427 имигранти от африкански и близкоизточни страни, които са се опитвали да достигнат италианското крайбрежие с три плавателни съда, съобщава агенция "Фокус", позвавайки се на Интерфакс.
Според данни на бреговата охрана, броят на спасените не е рекорден. В средата на април за два дни са били спасени най-малко 6,5 хиляди бежанци от обхванатите от война африкански държави.
препоръчано


