BG EN

Италия скочи на ЕС заради санкциите към Русия

ЕС

Италия скочи на ЕС заради санкциите към Русия

8746
на 21.10.2016
Италия скочи на ЕС заради санкциите към Русия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерите на Европейския съюз се сблъскаха със съпротивата на Италия за налагането на нови санкции срещу Москва, предаде Reuters.

Италианският министър-председател Матео Ренци, чиято страна има широки търговски връзки с Русия , заяви, че икономическите санкции не могат да са част от стратегията, защото няма да накарат Москва да преговаря за мирно уреждане на въпроса.

„Ние трябва да направим всичко възможно за мирно споразумение в Сирия, но е трудно да си представим, че това трябва да бъде свързано с по-нататъшни санкции срещу Русия“, заяви Ренци пред репортери в Брюксел. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК