BG EN

Йеменските хути поеха отговорност за ракетна атака срещу летище Тел Авив

Близък изток

Йеменските хути поеха отговорност за ракетна атака срещу летище Тел Авив

22210
на 27.12.2024
Йеменските хути поеха отговорност за ракетна атака срещу летище Тел Авив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Йеменските бунтовници хути поеха отговорност за ракетно нападение срещу летище в Тел Авив, няколко часа след израелските удари срещу контролирани от тях обекти в Йемен, включително международното летище в Сана, предаде Франс прес.

препоръчано

В изявлението си хутите също така посочват, че са използвали безпилотни самолети, за да атакуват Тел Авив в централната част на Израел и кораб в Арабско море.

"Израелската агресия само ще засили решимостта на великия йеменски народ да продължи да подкрепя палестинския народ", заявиха хутите.

Израел не реагира незабавно на тези нападения, отбелязва АФП.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК