ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Мирът е близо, ето при какви условия САЩ ще дадат гаранции за сигурност на Украйна
ЛАКЪРДИИ: Гюровците не могат да озаптят цените, вместо това продължават със срещите
Осветлиха схемата на фейсбук министъра Христанов за стадото на бай Рибан (ВИДЕО)
МОДА ЛИ Е, ЧУДО ЛИ Е! 22-годишна кандидат-депутатка на ППДБ хвъли в шок Мрежата - цъфна на откриването на кампанията с криви нокти като на граблива птица (СНИМКИ)
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Комисарят по разширяването на ЕС Йоханес Хан ще пристигне на официално посещение в Македония на втори юни, вторник. Това потвърди за македонското издание "Плус инфо" говорителката на комисаря Мая Коциянчич.
препоръчано
"Комисарят ще подчертае на партиите необходимостта от спешно намиране на решение за политическата криза и ще изрази необходимостта за решаване на основните предизвикателства, пред които е изправена държавата", каза Коциянчич, пише БГНЕС.
В Македония се очакват да пристигнат и тримата евродепутати Иво Вайгъл, Едуард Кукан и Ричард Ховит.
Йоханес Хан зове за нов формат на "Източното партньорство"
4707
на 11.05.2015
Йоханес Хан: Куманово не трябва да отклонява вниманието от кризата
5516
на 11.05.2015
Йоханес Хан: Пълно разследване на инцидента в Куманово
5768
на 10.05.2015


