ГОРЕЩО
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Кадиев избухна срещу Станишев: Изключването на Първанов и Петков от БСП е саморазправа! Няма да подкрепя махането им!
32299
на 29.01.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Аз не бих гласувал „за“. Това отговори пред ПИК депутатът от БСП Георги Кадиев, който е член на Националния съвет на партията (т. нар. пленум), на въпрос – дали ще гласува в събота „за“ изключването на Георги Първанов и Румен Петков. Очаква се в събота въпросът да бъде обсъден именно на пленум.
препоръчано
„Това ми прилича на саморазправа, а аз не обичам саморазправите“, обясни тезата си Кадиев.
От думите му стана ясно, че той не е сигурен каква ще е процедурата. Според Кадиев, гласуване е възможно и да няма, тъй като Първанов и Петков просто може да бъдат считани за „самоизключени“.
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
5212
преди 18 минути
ЕП гласува доклада за напредъка на Северна Македония по пътя ѝ към ЕС
4540
преди 28 минути
Няма кандидатури за подуправител на НЗОК в последния ден
4285
преди 34 минути
Избират изпълняващ функциите директор на НСлС
5416
преди 48 минути


