BG EN

Кадрови промени в ръководството на НЕК

Икономика

Кадрови промени в ръководството на НЕК

27452
на 02.08.2019
Кадрови промени в ръководството на НЕК
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Промяна в ръководството на „Национална електрическа компания“ ЕАД. Това съобщиха от пресцентъра на Българския енергиен холдинг.
С решение на Съвета на директорите (СД) на „Български енергиен холдинг” ЕАД е извършена промяна в ръководния състав на „Национална електрическа компания“ ЕАД. На мястото на Петър Илиев, като член на СД и изпълнителен директор, застава Иван Йончев.
Промените влизат в сила от деня на вписване на решенията в Търговския регистър към Агенцията по вписвания.
Иван Йончев е заемал длъжностите изпълнителен директор, зам.- изпълнителен директор, както и ръководител отдел „Правен“ в „Български Енергиен Холдинг” ЕАД. От 2014 г. Иван Йончев е член на Съвета на директорите на „АЕЦ Козлодуй“ ЕАД.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК