ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
Сензационен обрат в СДВР: Убита ли е шампионката по борба Жанет Немет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кралят на попфолка не издържа! Азис се изповяда, че е прекарал три дни по болници и на системи. Причината - натоварване.
препоръчано
"Убедих се, че човек на моята възраст – 44-годишен, няма право да се претоварва с работа като моята! Три дни по болници, системи и медикаменти, аз все още не се чувствам в силата си", написа в социалните мрежи той.
"Днес вече съм добре, както се вижда. Благодаря за грижите на лекарите и на всички вас", уточни звездата и публикува снимка по бански край басейна.
свързани новини
Валя Балканска изригна: Лъжа е, че ще пея на концерта с Азис
7808
на 28.06.2022
Легендата Лайънъл Ричи се почувства зле и прекрати концерта си (ВИДЕО)
23753
преди 10 часа
Сашо Кадиев полудя от щастие: Ще става татко на син (ВИДЕО)
38617
на 24.06.2026
В ПАМЕТ НА ЛЕГЕНДАТА: Учредяват награда за филми "Робърт Редфорд"
21184
на 24.06.2026


