BG EN

Камелия Тодорова сензационно: Бойко Борисов ми беше бодигард

ЧАС ПИК

Камелия Тодорова сензационно: Бойко Борисов ми беше бодигард

82497
на 14.12.2013
Камелия Тодорова сензационно: Бойко Борисов ми беше бодигард
Автор:   ПИК

Джазпевицата подсказва за неизживян роман тип Уитни Хюстън и Кевин Костнър

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Камелия Тодорова призна, че преди години Бойко Борисов е бил неин бодигард и се е грижел за сигурността й по желание на съпруга й Майкъл.

препоръчано

"Идеята да имам охрана тогава беше на Майкъл (съпругът на Камелия Тодорова, вече покойник - б.р.). Когато трябваше да дойда за снимки в България, той реши, че се налага да има бодигардове около мен. Известен период, докато бях в София, се движеха непрекъснато с мен. Дори спяха вкъщи. Нямах нужда от охранители и беше смехотворно. Като че ли Майкъл го беше направил повече за себе си. Сега като го гледам, мога да направя сравнение, че преди години Бойко беше доста по-елегантен, по-добре изглеждащ мъж", казва певицата в интервю пред "Всеки ден".

"Тогава аз нямах много контакти с него, той беше много мълчалив.Разменяла съм си само служебни реплики с него. Смятам, че през годините доста се е променил не само във физиката, но и като характер. Сега се е случвало да се засечем по коктейли и на обществени места. Кимаме си хладно. Никога не сме били близки с Бойко Борисов - нито преди, нито сега, нямаме и еднакво мислене за живота", казва още Тодорова..

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВАЖНО! От Прогресивна България обявиха кога най-рано може да имаме нов главен прокурор (ВИДЕО) ВАЖНО! От "Прогресивна България" обявиха кога най-рано може да имаме нов главен прокурор (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК