ГОРЕЩО
Mini-то на Любомир Семерджиев срещу „големите“ (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Първа оставка в кабинета "Радев"
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Камион помете моторист в Харманли, след като тежката машина отнела предимство на пътя. 19-годишен мотопедист е пострадал леко при катастрофа, станала на бул. “България” в Харманли, съобщават от полицията.
препоръчано
61-годишен хасковлия, шофирал товарен автомобил Опел, е виновен за инцидента. Той е извършил неправилна маневра обратен завой и е отнел предимството на мотопед Априля.
След удара младежът е с охлузна рана на коляно на ляв крак и на бедро на десен крак. Прегледан е в харманлийската болница и изписан за домашно лечение.
БМВ X5 погуби моторист
3904
на 05.11.2012


