BG EN

Каруца падна в река, пострада 36-годишен

НАЙ-ВАЖНОТО

Каруца падна в река, пострада 36-годишен

3995
на 12.04.2015
Каруца падна в река, пострада 36-годишен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

36-годишен мъж е в болница с черепно-мозъчна травма след инцидент с каруца в село край Сандански, предаде БГНЕС.

препоръчано

Сигналът за инцидента е подаден малко след 20 ч. снощи от землището на село Ласкарево, община Сандански. Каруца с животинска тяга, управлявана от възрастен мъж излязла от път и паднала в река Склавска.

Вследствие на пътния инцидент е пострадал внукът на възрастния мъж, който се возел в каруцата. Кирил Д., на 36 години, е приет в санданската болница с черепно-мозъчна травма.

Причините за инцидента се изясняват. Дядото не е пострадал.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК