BG EN

Кенийската полиция потвърди наличието на взривно устройство на борда на самолета на „Еър Франс“

ЧАС ПИК

Кенийската полиция потвърди наличието на взривно устройство на борда на самолета на „Еър Франс“

5642
на 20.12.2015
Кенийската полиция потвърди наличието на взривно устройство на борда на самолета на „Еър Франс“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кенийската полиция потвърди наличието на взривно устройство на борда на самолета на „Еър Франс“, което беше открито в тоалетната на машината, съобщава британският вестник The Independent.

препоръчано

Двама заподозрени, които са пътували в извършилия принудително кацане самолет, са разпитвани от силите за сигурност на Кения.

Всички 459 пасажери и 13-членен екипаж на машината, която е извършвала полет до Париж, са евакуирани и се намират в безопасност.

Бомбата е предадена на кенийския флот, за да бъде детонирана на безопасно място, далеч от летището.

Силите за сигурност на африканската държава са отцепили летището, а всички полети са отменени.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК! Кьовеши проговори за ареста на Борисов. Лидерът на ГЕРБ с емоционален отговор: Това беше най-лошият ден в живота ми след смъртта на майка ми (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК! Кьовеши проговори за ареста на Борисов. Лидерът на ГЕРБ с емоционален отговор: Това беше най-лошият ден в живота ми след смъртта на майка ми (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК