ГОРЕЩО
„Първият вече е по-добър“ - efbet представи на пазара обновен сайт с многобройни нови възможности, съдържание и функции
Мальовица стана еко курорт на годината
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
104 528 преписки и ефективен надзор: годишният отчет на Апелативна прокуратура-София за 2025 г.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ИТН събира подписи за извънредно заседание на парламента заради скандалните уволнения в МВР на хора, свързани с "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Искам да знам кога най-сетне родните синоптици ще излязат пред хората с една обща и точна прогноза за идващите месеци. Едни твърдят, че ни очаква хладно и дъждовно лято, други пък, че идвал пек като в Сахара. Според едни юли щял да е гръмотевичен и студен, а август – прекрасен. Но техни колеги пък твърдят обратното - юли ще е жарък с 42 градуса на сянка, а август ще е ветровит. Е, кого в крайна сметка да слушаме, на кого да вярваме? Искам да заведа внуците си на море, но не зная кога да го сторя.
препоръчано
Шапки долу пред актрисата от „Мамник“ Надя Дердерян
34509
на 22.03.2026
Роди се внуче на Ванга (Снимки)
41410
на 17.03.2026
Лили в опасна близост с тайнствен мъж (Снимки)
103447
на 09.03.2026


