BG EN

Колумбийското правителство и ФАРК се разбраха за изтегляне на децата от партизанските лагери

Америка

Колумбийското правителство и ФАРК се разбраха за изтегляне на децата от партизанските лагери

5707
на 16.05.2016
Колумбийското правителство и ФАРК се разбраха за изтегляне на децата от партизанските лагери
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Революционните въоръжени сили на Колумбия - народна армия" (ФАРК) и колумбийското правителство в Богота постигнаха споразумение за организиране на изтеглянето на тийнейджърите под 15-годишна възраст от партизанските лагери, предава teleSUR.

препоръчано

Комисия с делегати от двете страни по преговорите работи под надзора на ООН по създаването на план за подкрепа, демобилизация и реинтеграция на децата в обществото. Партизанската организация се е ангажирала да спре рекрутирането на младежи под 18-годишна възраст, а също и да представи надлежна информация за децата на възраст под 15 г., които скоро ще напуснат лагерите им.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО) Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК