Колумбия стигна трудно до втория си успех на Копа Америка

4905
на 20.06.2019

Отборът на Колумбия победи трудно Катар с 1:0 в мач от група „Б” на турнира Копа Америка, който продължава в Бразилия.

За отбора на Колумбия това е втора победа на турнира от два изиграни мача, като тимът все още не е получил гол. Дуван Запата в 86-ата минута вкара решителното попадение за тима на Колумбия. Успехът гарантира продължаване на четвъртфиналите на турнира за тима на Колумбия.

За отбора на Катар това е първа загуба на турнира, след като в първия си мач тимът завърши наравно 2:2 с Парагвай.

В другия мач от втория кръг в групата съперници са Аржентина, която ще търси първи точки на турнира, и Парагвай.

ПИК TV! Костадин Костадинов: Между ППДБ, ГЕРБ и ДПС се води гангстерска война. Ако американският посланик не е доволен, ще има и жертви...(ВИДЕО) ПИК TV! Костадин Костадинов: Между ППДБ, ГЕРБ и ДПС се води гангстерска война. Ако американският посланик не е доволен, ще има и жертви...(ВИДЕО)