BG EN

Косовският парламент отложи гласуването за специален съд за АОК

Европа

Косовският парламент отложи гласуването за специален съд за АОК

4385
на 29.05.2015
Косовският парламент отложи гласуването за специален съд за АОК
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Косовският парламент отложи днешното си заседание, на което трябваше да се реши създаването на Специален съд за военни престъпления, извършени от бившата Армията за освобождение на Косово (АОК). Международната общност предупреди, че ако Прищина не създаде специален съд, тогава ще бъде сформиран подобен под прякото подчинение на ООН.

препоръчано

Всички посланици на страните-членки на Съвета за сигурност на ООН призоваха властите в Прищина колкото е възможно по-бързо да създадат специален съд, който да разследва извършените престъпления от страна на АОК.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво очаква всяка зодия в светлия ден преди Рождество САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво очаква всяка зодия в светлия ден преди Рождество
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК