Кротоне без Сашо Тонев с трето поредно поражение в Серия А

5917
на 13.09.2016

Тимът на българския национал Александър Тонев загуби с 1:2 битката от 3-ия кръг в Серия А като гост на Емполи.

Скромният точков актив от страна на тима на Кротоне трябваше да накара футболиситите на Давиде Никола да тръгнат да атакуват.

Домакините откриха резултата в 31-ата минута чрез Белучи, но в края на полувремето Сампиризи изравни резултата.

През втората част домакините стигнаха до успеха с попадение на Коста в 56-ата минута, а в 80-ата минута гостите останаха в намален състав, след като техен футболист беше изгонен от съдията Валери.

След успеха Емполи записа първата си победа в първенството, а Кротоне е на последното място без точков актив.

Гонг

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете
Николай Бареков пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС убиха ПП с два смъртоносни удара! Кирил Петков и Лена Бориславова са абсолютни мошеници (ВИДЕО) Николай Бареков пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС убиха ПП с два смъртоносни удара! Кирил Петков и Лена Бориславова са абсолютни мошеници (ВИДЕО)