ГОРЕЩО
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
САМО В ПИК И "РЕТРО": Внукът на Коста Цонев пръска по 1000 евро на вечер (СНИМКИ)
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
24-годишна жена загина на място при тежка катастрофа тази сутрин. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Разград.
препоръчано
Сигналът за пътно-транспортното произшествие на изхода на село Дряновец в посока Разград е получен около 8.10 часа на 18 октомври. К.С. пътувала в лек автомобил „Опел Астра“, шофиран от 25-годишния й брат С.С. Между селото и Стопанския двор в района на крайпътна чешма камион „Мерцедес Актрос“ бил спрял за вода. Лекият автомобил се ударил в задната част на товарния.
При сблъсъка пътничката загинала, а водачът е откаран в тежко състояние в Разградската болница. В момента се извършва оглед на местопроизшествието и се изясняват причините за катастрофата.
Инцидент на релсите забавя влаковете между Елин Пелин и Вакарел
9377
преди 8 часа
ЕКШЪН НА ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА! Натресоха кола, пострадаха майка и 6-годишно дете
13289
преди 13 часа
Моторист без книжка нацели патрулка
10863
преди 14 часа


