ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Лютви Местан да не се прави на жертва, при положение, че има такъв дебел портфейл и докато е на власт постоянно си осребрява богатството. И да не се прави на уплашен, защото страхът изяжда душата". Това каза току-що в собственото си предаване Люба Кулезич.
препоръчано
Думите и бяха провокирани от вчерашното изказване на Местан, че президентът залага на анти-ДПС настроеията в България чрез указа за състава на ЦИК, с който се отнема едно място от квотата на движението.
"Тази партия винаги е играла ролята на рекетьор. Явно на Местан му е удобно винаги да се представя за жертва. Нали уж ДПС е партия като всички други, защо тогава да не бъде критикувана", пита журналистката.
свързани новини
Лютви Местан: Президентът залага на анти-ДПС настроенията
7931
на 21.03.2014
НЕ МУ СЕ РАЗМИНА: Оставиха за постоянно в ареста похитителя на Наталия
6496
преди 2 часа
ПЪРВИ ДУМИ: Похитителят на Наталия проговори пред съда: Съжалявам за всичко
34840
преди 2 часа


