BG EN

КУЛТОВО! МЕЧ водят тайни преговори за вот на недоверие - подробности очаквайте по-късно от записите, направени от Радостин Василев

Акценти

КУЛТОВО! МЕЧ водят тайни преговори за вот на недоверие - подробности очаквайте по-късно от записите, направени от Радостин Василев

48674
на 23.07.2025
КУЛТОВО! МЕЧ водят тайни преговори за вот на недоверие - подробности очаквайте по-късно от записите, направени от Радостин Василев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият евродепутат и настоящ съветник на премиера Росен Желязков - Асим Адемов коментира шеговито в социалните мрежи новината, че МЕЧ организира разговори за вот на недоверие при закрити врата.

препоръчано

Както ПИК съобщи по-рано днес, опозицията претърпява пълно фиаско в опитите да организира пети вот на недоверие срещу кабинета на Росен Желязков. Лидерът на МЕЧ Радостин Василев инициира разговори с останалите опозиционни теми, за да се обсъди темата за вота, като идеята е тя да бъде "Вътрешна сигурност".

Оказа се обаче, че от "Възраждане" са отрязали Василев. Така той днес е провел закрита среща с АПС, а утре ще се срещне с бившите си колеги от ППДБ.

"МЕЧ водят тайни преговори за вот на недоверие при затворени врата, за да не се разбере какво си говорят. Подробности очаквайте по-късно от телефонните записи направени от Радостин Василев", написа Асим Адемов.

Повод за закачката му е записът от Националния съвет на "Продължаваме промяната", който Радостин Василев направи и след който гръмна огромен скандал. В този запис стана ясно, че Кирил Петков и Асен Василев са направили ала-бала с президента на изборите, че всичките им предложения за постове за съгласувани с посолството и че искат да превърнат силовите институции в бухалка.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 121
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК