ГОРЕЩО
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Хамид Хамид повежда листата на ДПС в Габрово (СНИМКИ)
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ДПС се регистрира в 22 -ри МИР Смолян
Йордан Цонев начело на листата на ДПС във Велико Търново
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Референдумът трябва да е един празник. Това заяви лидерът на партия „Движение България на гражданите“ Меглена Кунева в ефира на БНТ.
препоръчано
Учудващо е как успяваме да овъргаляме всичко. Нищо лошо няма да се направи народно допитване за изборните правила, ако хората го искат, заяви още Кунева.
Тя заяви, че Реформаторският блок, от който е част ДБГ, обогатява дясно-центристкото присъствие.
БСП остава най-големият ни опонент, каза Меглена Кунева. Тя не издаде дали ще оглави листата на РБ за евровота. Това щяло да се реши от самата коалиция по-нататък.


