ГОРЕЩО
Португалия без Роналдо срещу Мексико в исторически мач на обновения „Ацтека“
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Курсът на руската рубла, който се понижава заради украинската криза и поевтиняването на петрола, днес е отбелязал спад от над 3%, достигайки рекордно ниско равнище спрямо еврото, предаде AFP, цитирани от "Фокус".
препоръчано
Така, в петък стойността на еврото премина най-високото си достигано досега ниво от 60 рубли, възлизайки на 60,27 рубли. Курсът на долара пък се покачи до 48,64 рубли.
Руската валута изгуби около 25% от стойността си от началото на годината, а през последните дни спадът се ускори.
Кола се вряза в пешеходци в английския град Дарби
6210
преди 2 часа
ЗА ВЕЛИКДЕН! Плячкосаха 12 тона десерти ''KitKat'', иде шоколадов апокалипсис
16927
преди 13 часа
Самолетоносачът "Джералд Р. Форд" акостира за ремонт в Хърватия
10427
преди 15 часа


