Късен гол прати тима на Нигерия на полуфиналите в турнира за Купата на Африка

3975
на 11.07.2019

Гол на Вилиам Трост-Еконг в 89-ата минута класира отбора на Нигерия на полуфиналите на турнира по футбол за Купата на Африка, който продължава в Египет.

На четвъртфиналите Нигерия победи Южна Африка с 2:1.
С попадение на Самуел Чуквуезе в 27-ата минута отборът на Нигерия поведе в резултата. В 71-ата минута Бонгани Зунгу възстанови равенството.

В другия четвъртфинал от вчера Сенегал победи Бенин с 1:0.

В днешните два четвъртфинала Кот д`Ивоар играе с Алжир, като двубоят е от 19:00 часа българско време. Мадагаскар, с играча на Лудогорец Абел Анисе, среща Тунис. Този двубой е от 22:00 часа.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете