Левскари посетиха Гаджев в Лондон, той и компания изпуснаха Милуол

Спорт шоу

17181
на 10.09.2016

Бившият капитан на Левски Владимир Гаджев записа поредните си пълни 90 минути за неговия тим Ковънтри при гостуването на Милуол. Двубоят бе мач от 7-ия кръг на Лига 1 -  третото ниво в английския футбол, като завърши при резултат 1:1.

Гостите поведоха в резултата с гол на Сордел в 23-ата минута. Малко преди това в 20-ата минута Гаджев пробва един от своите специалитети - удар от границата на наказателното поле, но Арчър спаси. През втората част лондончани натиснаха и в 71-ата минута стигнаха до равенството след гол на О`Брайън.

Така Ковънтри остана без победа този сезон, като има актив от четири точки след четири равенства и три поражения. Въпреки това около 800 фенове, пътували с тима, подкрепиха своите играчи, които може да натрупат самочувствие след днешното равенство срещу един от конкурентите за влизане в Чемпиъншип. "Лъвовете" пък изпуснаха шанс да излязат на второ място, само на точка от Болтън, който е с 15 точки. Второто поредно равенство на столичани ги остави на пето място с 12 точки.

Интересното е, че преди срещата на стадион "Дъ Ден" няколко фенове на Левски, които живеят в английската столица, се срещнаха с Гаджев. Националът на България се зарадва от срещата, като си поговори с феновете, които не пропуснаха възможността да се снимат с един от любимците на Сектор "Б" за последните 6-7 години.