ГОРЕЩО
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Асен Василев заплашвал Мирчев, Божанов: Искате ли да не ходите на избори въобще
Частно училище в София изгони двама шестокласници, след като родителите им оспорвали увеличението на таксите
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (ВИДЕО/СНИМКИ)
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лестър направи предложение на Челси за нападателя Лоик Реми в размер на 8 млн. паунда, съобщиха британските медии. Най-сериозен кандидат за французина досега бе Нюкасъл, но "свраките" искаха играча под наем.
препоръчано
29-годишният Реми премина в Челси през 2014 г. от Куинс Парк Рейнджърс за 10,5 млн. паунда, но не успя да се наложи в титулярния тим на "сините". За двата сезона общо той взе участие в 28 срещи и вкара 8 гола. В настоящия шампионат в повечето от срещите влизаше като резерва в последните 10-15 минути. Интерес към Реми проявява и Суонзи.
Клаудио Раниери постави нова цел пред сензацията Лестър
8450
на 17.01.2016


