BG EN

Летището в Триполи е било подложено на въздушен удар

СВЕТЪТ ДНЕС

Летището в Триполи е било подложено на въздушен удар

4672
на 06.06.2019
Летището в Триполи е било подложено на въздушен удар
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Летище „Митига” в Триполи е било обект на въздушен удар, посочва RT, като се позовава на съобщение от управата на летището във „Фейсбук”.

препоръчано

„Международното летище „Митига” в Триполи бе подложено на въздушен удар от военен самолет, като бе атакувана пистата”, се посочва в информацията.

Уточнява се, че целта на удара са били военни самолети.

Малко по-късно, отново във „Фейсбук”, от управата на летището публикуваха информация, че от Управлението за въздушно движение на летището са съобщили, че атаката е била далече от пистата и работата на летището продължава в обичаен ритъм.

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК