Ливърпул победи Милан, силно второ полувреме за момчетата на Клоп

7986
на 31.07.2016

Ливърпул победи Милан с 2:0 в двубой от приятелския турнир Интернешънъл чемпиънс къп, който се игра на „Ливайс Стейдиъм“ в Санта Клара.

Белгийският национал Дивок Ориги се появи в игра след почивката и успя да открие резултата в 59-ата минута, а Роберто Фирмино в 73-ата оформи крайното 2:0. Така "мърсисайдци" зарадваха Клоп с резултатно второ полувреме.

Ливърпул се изкачи на четвърто място в класирането, а Милан заема седмо място от десетте отбора, които участват в надпреварата, след изиграването на срещата между англичаните и италианците.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)