Лионел Меси измъкна равенство за Аржентина срещу Уругвай в контрола

6863
на 19.11.2019

С гол на Лионел Меси от дузпа в 90-ата минута тимът на Аржентина успя да стигне до равенство 2:2 срещу Уругвай в контролен мач.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Отборът на Уругвай повеждаше на два пъти в резултата, но в крайна сметка не успя да се поздрави с пълен успех.

Единсон Кавани в 34-ата минута откри резултата в мача, а в 63-ата минута Серхио Агуеро възстанови равенството.

Луис Суарес в 69-ата минута отново изведе Уругвай напред, но в 90-ата минута Меси от дузпа оформи крайното 2:2.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)