ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
АД ПОД НЕБЕТО! Слънцето ще пече безмилостно над цялата страна - температурите ще достигнат 38 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лисица се е появила в центъра на Хисаря. Зверчето е щъкало точно до една от емблемите на курорта - фонтана с голата жена. Било е посред бял ден, на пейките имало насядали почиващи, които наскачали и се разпищели.
Според местни жители лисицата е била скрита някъде в близкия парк и е чакала да се стъмни, за да излезе, но нещо я е подплашило и затова е хукнала от скривалището си. Животното е било паникьосано. До момента в Хисаря и в зелените му паркове се радват на катерички и диви гълъби, но за първи път засичат лисица.
препоръчано
БИГ БРАДЪР: Два фестивала в Бургаско под засилено наблюдение от НАП
8355
преди 8 часа
Областният управител на Добрич с ПЪРВИ подробности за самовзривилия се дрон
67536
преди 9 часа
Жегата храни пламъците на пожар край Бобошево
7439
преди 9 часа


