BG EN

ЛОШИ ДАННИ: 846 са новите случаи на COVID-19 у нас, още 20 българи изгубиха битката с коварния вирус

Епицентър

ЛОШИ ДАННИ: 846 са новите случаи на COVID-19 у нас, още 20 българи изгубиха битката с коварния вирус

17097
на 01.11.2022
ЛОШИ ДАННИ: 846 са новите случаи на COVID-19 у нас, още 20 българи изгубиха битката с коварния вирус
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

846 са новите потвърдени случаи на COVID-19 за последните 24 часа у нас. Това сочат данните на Единния информационен портал.

препоръчано

Направените тестове за последните 24 часа са 7539 теста което означава, че делът на положителните резултати е 11,22%.

20 са пациентите, починали с потвърдена COVID инфекция. Така общият брой на загубилите битката с вируса от началото на пандемията става 37 880.

В болница са 696 души с диагноза COVID-19, от които 59 са в интензивно отделение.

Излекувани през последното денонощие са 677 души, а общо от началото на пандемията - 1 230 898.

Активните случаи към момента са 10 304, а под карантина са 2631.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК