Лудогорец загуби от ПСЖ! Моци с огромна грешка

20433
на 28.09.2016

Лудогорец загуби от ПСЖ с 1:3 в мач от групите на Шампионска лига. А Козмин Моци този път не бе герой за "зелените". Напротив направи ключова грешка в двубоя!

Срещата започна отлично за домакините и те поведоха с 1:0. Гол на Натаниел в 15-а минута след прецизно изпълнение на пряк свободен удар.

ПСЖ обаче съумя да изравни в ключов момент, в края на първото полувреме. Матюиди реализира в 41-а минута. Така гостите стартираха с психологическо предимство във второто полувреме.

Кавани направи обратът пълен с гол в 56-а минута. 3 минути след това футболният трилър стана пълен. Дузпа за "зелените". Моци застана зад топката. Този път Козмин обаче не се превърна в герой за Лудогорец, а направи сериозна грешка, изпълнявайки от бялата точка по начин, който позволи на стражът на гостите да парира топката. При това без да се налага да прави виртуозно спасяване. Само секунди по-късно Единсон Кавани бе точен отново –  3:1 в полза на ПСЖ. Това е и крайният резултат в двубоя.

Парижани имат 4 точки в групата досега, Лудогорец е с една. Останалите два тима в карето са Арсенал и Базел.

Стартови състави:

ЛУДОГОРЕЦ:  Стоянов, Минев, Моци, Паломино, Натанаел, Дяков, Анисе, Мисиджан, Марселиньо, Вандерсон, Кафу

ПСЖ: 16. Ареола, 2. Тиаго Силва, 5. Маркиньос, 6. Верати, 7. Лукас, 8. Мота, 9. Кавани, 11. Ди Мария, 14. Матюиди, 17. Максуел, 19. Орие

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете