ГОРЕЩО
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ИСТОРИЯТА: Какво предстои по Конституция след изборите?
ПАК НА АВАРИЕН БУТОН: Ще ги спаси ли лист хартия? Тази жена ЖЕГНА Мирчев в ефир за вечния план на ДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стана ясен още един от съперниците на Лудогорец по време на лагера в турския курорт Белек и това е полският Легия (Гданск). Мачът ще е на 25 януари, а лидерът в Полша вече се похвали с уговорената проверка.
препоръчано
Лудогорец ще остане в Белек около месец, а на 15 януари разградчани ще срещнат румънския Ботошани.
Сръбският шампион Цървена звезда също заяви, че ще играе с „орлите“ в Турция. Мачът ще е на 2 февруари. За края на януари е планиран двубой и с първенеца на Румъния ЧФР (Клуж).
Венци Стефанов с ГРЪМОВНА НОВИНА за Славия
26792
преди 1 часа
ЦСКА поиска смяна на съдията за мача с Лудогорец
5793
преди 4 часа
Новият собственик на Левски стартира ключови преговори
11339
преди 6 часа
В Алжир възхитени от халф на Левски
7363
преди 7 часа


