ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
НАЙ-ВАЖНОТО
Лъвчетата Орхан и Мурад или как джендаризмът избива на содомия. Да помислим и за лъва от герба, а?
63494
на 05.02.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Беше ужасяваща битка. Просто защото мафията поиска тези две лъвчета за себе си, бяха положени страхотни усилия..."
препоръчано
Това казала пред "Дневник" Марина, "човешката майка" на Онур и Кенан от фондация "Четири лапи".
Не бяха Онур и Кенан, а Орхан и Мурад. Или Елик и Шафак?
Имената са без значение, важно е, че е спечелена битката с мафията.
Браво на "човешката майка", първия симптом, че джендаризмът скоро ще избие на содомия.
Разчитам, че "Дневник" и Би Ти Ви ще продължат с репортажите за Орхан и Мурад. Най-вече ме вълнува дали ще се изкензат качествено в новата си клетка в Холандия...
Впрочем да помислим и за лъва от герба, а?


