Любимец на Сектор "Г" спаси Нафтата

16317
на 21.11.2016
Любимец на Сектор Г спаси Нафтата

Любимец на Сектор "Г" спаси Нафтата от поражение в Първа лига. Отборите на Нефтохимик и Локомотив (ГО) завършиха при резултат 1:1, а изравнителен гол за домакините отбеляза бързоногият Станислав Маламов.

Припомняме, че през миналия сезон Маламов беше с основна роля за спечелването на Купата на България от ЦСКА. Сега Маломов отново работи с Янев, но този път в състава на Нефтохимик.

Локомотив поведе в 19-ата минута с попадение на Фиданин. Станислав обаче възстанови равенството, бележейки в 72-ата минута. Нафтата и Локо (ГО) имат по 12 точки след изиграването на 14 кръга от шампионата.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете