BG EN

Майка уби и трите си дъщери - искала да ги спаси от безнадеждния живот

ЧАС ПИК

Майка уби и трите си дъщери - искала да ги спаси от безнадеждния живот

24865
на 10.03.2014
Майка уби и трите си дъщери - искала да ги спаси от безнадеждния живот
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Албанка на 38 години прободе смъртоносно и трите си дъщери - 3-годишната Сидни, 10-годишната Кеси и 13-годишната Симона, съобщи БГНЕС.

препоръчано

"Убих ги, защото исках да ги спася от безнадеждния живот в бъдеще", каза по време на разпита в италианската полицията в град Лече майката Едлира Добруши.

Полицията е получила информация за кървавата драма от близки на Добруши, които чули писъците на децата. Когато полицията пристигнала на мястото на инцидента, малкият апартамент бил превърнат в истинска сцена на филми от ужасите. Всичко било покрито с кръв.

След като ги убила, майката сложила децата в леглото едно до друго, а самата тя легнала пред вратата, съобщават албанските медии в Тирана.

Бащата Башким Добруши, който в момента бил извън страната, веднага потеглил за Италия. Двамата били разведени от миналия септември. Мъжът, който от 15 години живее в Италия, е споделял пред колеги, че се развежда, защото вече не издържал депресиите на жената.

При един от последните си постове във Фесбук майката убиец написала: "Децата ми са цялата моя сила".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК