ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Томислава Младенова, Кюстендил
препоръчано
Необходими продукти:
500 г кайма
2 краставици
1 глава кромид лук
1 яйце
200 г крема сирене
1/2 ч.ч. олио
10 с.л. брашно
2 пакетчета сусам
10 с.л. галета
5 с.л. риган
1 ч.л. черен пипер
сол
Начин на приготвяне:
Смесваме каймата с кромид лука, яйцето, галетата, ригана, черния пипер и сол на вкус. От получената смес оформяме малки кюфтета, които леко овалваме в брашното. Изпържваме ги в олиото на среден огън, след което ги намазваме с крема сиренето. Подреждаме ги върху алуминиево фолио, предварително посипано със сусама, и отново ги овалваме. Набождаме готовите кюфтета на готварски клечки (може и клечки за зъби) заедно с парче краставица.
Сладкиш със сини сливи
408685
на 02.06.2021
Мъфини с локум и сладко от ягоди
335954
на 16.02.2021
Баница с пиле и извара
97284
на 26.02.2019
Джолан в питка
147627
на 05.06.2018


