Матеус разби Йозил

8611
на 16.02.2017

Бившият селекционер на България, и легендарен немски футболист, Лотар Матеус коментира успеха на Байерн Мюнхен над Арсенал с 5:1 в Шампионската лига.

Матеус е на мнение, че Йозил е можел да реагира далеч по-добре при попадението на Ариен Робен, с което започна головия спектакъл на Байерн.

"Когато Робен се премести по левия фланг, Йозил можеше да го спре, да го фаулира поне. Беше само на три метра от него. Можеше да му попречи и да стреля, а той само стоеше и гледаше. Чудно ми е само защо накрая не спря, за да го аплодира за попадението", заяви Матеус по адрес на Йозил пред немска медия.

Месут Йозил също така пропусна да реализира от удобна ситуация и да изведе Арсенал напред в резултата в края на първото полувреме. Месут не вкара топката в мрежата, резултатът остана 1:1, а през второто полувреме домакините реализираха 4 гола за крайното 5:1 в мача.

Така "баварците" имат сериозен аванс преди срещата-реванш с Арсенал от осминафиналите на Шампионска лига.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете