ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лято е! Това е казал руският премиер Дмитрий Медведев на заседание на правителството в Москва, написа газета.ру.
препоръчано
Началникът на кабинета е коментирал отсъствието на трима вицепремиери от съвещанието на Министерския съвет. На събирането не са присъствали заместниците на министър-председателя Дмитрий Козак, Константин Чуйченко и Юрий Борисов. "Вижда се с просто око. Лято е! Сезонът на отпуските е започнал", е посочил премиерът. Той е допълнил, че причината тримата да отсъстват е платен годишен отпуск. "Ние сме по-малко днес", се е пошегувал още той.
Премиерът също е призовал вътрешното министерство да засилили мерките срещу тероризма в страната.
Ледниците в швейцарските Алпи се топят с умопомрачителна скорост
11431
преди 10 часа
Анди Бърнам може да стане премиер на Великобритания още на 20 юли
9733
преди 10 часа
Франция обмисля реципрочни мерки след дипломатическия разрив с Буркина Фасо
13023
преди 11 часа


