ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
АБЕ, КЪДЕ Е РАДЕВ: На кого ни остави, Спасителю?! На Копринката, СМС-а и Узунов ли? Или на червения дерибей от РУМНО ген. Стоимен Стоименов?
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Мексико е уведомило заловения наркобарон Хоакин Гусман, известен като Ел Чапо, че е издирван в Съединените щати, с което официално започна процедурата по неговата екстрадиция, предаде Асошиейтед прес.
препоръчано
Официални лица предупредиха, че процесът може да отнеме известно време.
Адвокатът на Гусман обяви, че защитата вече е подала шест жалби срещу исканията за екстрадиция.
Гусман бе заловен в петък, шест месеца, след като избяга от мексикански затвор.
Мексико ще екстрадира наркобарона Ел Чапо в САЩ
9800
на 09.01.2016


