ГОРЕЩО
Откриха разузнавателен дрон на плажа в Приморско (СНИМКИ)
НИВОТО ОСТАВА КРИТИЧНО НИСКО: Нов спад на Дунав при Русе и ограничения за корабите
ТЛЪСТИТЕ ПАЧКИ ИЗТЪНЯВАТ! МЗ променя заплатите на болничните директори: Ето колко ще получават
НОВО РАЗКРИТИЕ: Имало е подаден сигнал в социалните служби за едно от децата, замесени в убийството в Пловдив
Изборът на Бургас за домакин на "Евровизия" е шамар срещу ППДБ и Васил Терзиев, който превърна София в кочина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболистите на "Ботев" (Пловдив) Феребори Доре и Абел Анисе са били бити в пловдивска дискотека през изминалата нощ. Двамата решили да разпуснат след прекратеното местно дерби с Локо (Пд) вчера, но били нападнати, информира TribunaPlovdiv.bg.
Според информацията привърженици на "смърфовете" са се спречкали с Анисе и Доре. Това е принудило охраната на заведението да обгради играчите, които били силно притеснени.
Ръководството на "Ботев" вече е запознато със случилото се. Очаква се „канарчетата“ да подадат сигнал в полицията и да започне разследване.
Запознати твърдят, че Феребори Доре е пострадал повече от своя колега от Мадагаскар.
препоръчано


