BG EN

Меле на входа на Пловдив! Пожарникари режат спортна кола, за да измъкнат двама братя

Инциденти

Меле на входа на Пловдив! Пожарникари режат спортна кола, за да измъкнат двама братя

18694
на 24.05.2017
Меле на входа на Пловдив! Пожарникари режат спортна кола, за да измъкнат двама братя

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тежка катастрофа е станала на входа на Пловдив на влизане от Пазарджик, съобщава трафикнюз. 

препоръчано

Двама души са ранени. Спортен автомобил, в който пътували двама братя на възраст около 21 години, предприема изпреварване.

В този момент водач на „Пежо“ прави ляв завой, за да влезе на паркинга на хипермаркет.

Спортната кола закача втория автомобил и се забива в стълб. На място са пристигнали екип на Бърза помощ и пожарникари, които са рязали автомобила, за да извадят пострадалите. Братята от Перущица са откарани в болница.

Шофьорът бил контактен. Според очевидци, двамата братя не били адекватни и подозират, че са употребили алкохол.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК