ГОРЕЩО
Александър Йорданов с ШАМАР срещу Терзиев: Финансира паравоенна група от яко въоръжени лица, а половин година не може да се справи с боклука на София
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ШОКИРАЩО! Ето я историята на 8-годишния Леон, живял с „лама“ Калушев в хижата на ужасите "Петрохан"
Елен Колева проговори за покойния Калин Терзийски. Ето какво разкри бившата муза на писателя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вътрешният министър на Австрия Йоханa Микл-Лайтнер предложи на мигрантите да бъде издаван временен статут за бежанец, съобщава OE 24. Според австрийския политик срокът на тази мярка може да бъде обвързан с края на военния конфликт в Сирия.
препоръчано
„Но за това трябва да бъдат внесени изменения в законодателството, които след това да бъдат одобрени от парламента. Работим по този въпрос“, разкри вътрешният министър. Тя изрази притеснения от факта, че мигрантите не просто търсят закрила, а ми се стремят да попаднат в икономически изгодни за тях държави.
Гърция легализира мигранти, за да спаси земеделието и туризма си
8920
преди 8 часа
Нидерландската кралица Максима доброволно се записа за военна служба
10122
преди 9 часа
ОТРОВА ОТ ЧЕШМИТЕ: Опасна вода потече на гръцкия остров Егина
9290
преди 10 часа


