BG EN

Министър каза на посланика на САЩ, че Планът за възстановяване ще се коригира

Политика

Министър каза на посланика на САЩ, че Планът за възстановяване ще се коригира

10047
на 20.05.2021
Министър каза на посланика на САЩ, че Планът за възстановяване ще се коригира
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Планът за възстановяване и устойчивост на България ще бъде коригиран в частта за здравеопазване в посока електронно здравеопазване, дигитализация и внедряване на нови технологии. Това е заявил служебният министър на здравеопазването Стойчо Кацаров на среща с посланика на САЩ Херо Мустафа.

препоръчано

По-рано посланик Мустафа и служебният финансов министър Асен Василев са обсъдили съвместните усилия на двете страни в противодействието на финансовите и валутните нарушения.

По-късно двамата са имали опознавателна среща с изпълнителния директор на Националната агенция за приходите Румен Спецов, съобщи финансовото министерство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК