BG EN

Мис Америка е лесбийка

Шоу свят

Мис Америка е лесбийка

9195
на 26.09.2014
Мис Америка е лесбийка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Избраната неотдавна победителка в конкурса за красота "Мис Америка" - Кира Казанцев, се оказа лесбийка, която си пада по насилито в секса. Това призна самата тя в американско риалити.

препоръчано

Дъщерята на руски емигранти бе принудена да разкрие сексуалните си предпочитания, след като попадна в центъра на скандал със състудентите си. 

Таблоидите в САЩ написаха, че докато е учела в университета "Хофстра" в Ню Йорк, мис Казанцев е подлагала на всякакви мъчения по-младите студентки и се гаврела с тях.Тя била известна със страстта си към гей оргии и дори не се опитвала да скрие това. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК