BG EN

МИСТЕРИЯ! Извънземни изтрили паметта на писателка

ШАРЕН СВЯТ

МИСТЕРИЯ! Извънземни изтрили паметта на писателка

15874
на 23.01.2018
МИСТЕРИЯ! Извънземни изтрили паметта на писателка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британската писателка Джин Бредли разказа за срещите си с извънземни. Тя е убедена, че те дори са изтрили паметта й, съобщава esoreiter.ru.
Дамата, която е автор на книгата „Хората са длъжни да знаят истината“, е сигурна, че графство Уоркшир и най-вече град Рагби са притегателно място за извънземните.

препоръчано

„Първият път, когато видях НЛО, бе още в края на 80-те години на миналия век, когато пътувах със съпруга ми с колата ни. Беше слънчев ден. Изведнъж над нас надвисна тъмна сянка. Беше като при гръмотевична буря. Бяхме доста изненадани и затова погледнах през прозореца. Тогава видях странен космически апарат с формата на триъгълник. Спускаше се над нас, а после изведнъж изчезна“, разказва Бредли.

Втората й среща с извънземни била през 1994 г. Пътували пак със съпруга си. Изведнъж обаче двигателят спрял да работи, изключило и радиото, а времето сякаш спряло.

„Беше странно, чувствахме се като на сън. Минал бе половин час, а имахме усещането, че са само няколко секунди. Може би извънземните са направили нещо, а след това са изтрили паметта ни“, добавя Джин Бредли.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК