ГОРЕЩО
„Сердикамед“ посреща пациентите си в София с обновена и модерна база, и високотехнологично оборудване (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Заличен нотариус от Монтана, осъден по наказателно дело, кандидат-депутат на Гешев, уреди сина си при Румен Радев (СНИМКИ)
НЕВИЖДАН СРАМ: Четирима души слушат Иво Аръков на турне за 250 хил. евро (СНИМКИ)
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
ПРЕДИЗБОРНА МАТЕМАТИКА: Мишо Константинов изчисли възможно ли е правителство след 19 април и попари мечтите на новобранците от Д2
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Водач на мотор на 47 години загина на място след удар в камион. Тежкото произшествие стана в 17:30 часа на входа на Димитровград от посока Стара Загора, съобщиха от Пътната полиция в Хасково.
препоръчано
Тежкотоварният автомобил е предприел ляв завой в посока бензиностанция. Моторът се е ударил в гумите на камиона. Спътникът на моториста е откаран в болница без опасност за живота.
Причините за инцидента се разследват, образувано е досъдебно производство, допълниха от КАТ.
ЗА БЛАГОВЕЩЕНИЕ: Отваря занаятчийски базар в Кюстендил
7713
преди 7 часа
Инсталираха соларна пейка пред Община Пловдив
9531
преди 22 часа
Кампания за събиране на опасни отпадъци ще се състои в Благоевград
4830
преди 22 часа


