ГОРЕЩО
Мащабна спецакция срещу пране на пари в София: Иззети са 400 000 евро и множество ценности
След акцията в Ловеч и София: Росен Стъкларя остава за постоянно в ареста
Александър Йорданов за срещата с ППДБ при Радев: Различия в мненията - нула. Акъл - един. Но за власт мерак - неугасим
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ръководството на БСП подава оставка - Зафиров остава лидер
Lockheed Martin завърши производството на българските изтребители F-16 Block 70
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Силен гръм събуди рано тази сутрин жителите на Ботевград. Взрив избухна около 4.40 ч. тази нощ пред офиса на куриерска фирма „Еконт” на ул. „Свобода” в Ботевград, съобщава balkanec.bg.
препоръчано
Взривното устройство е избухнало пред входа на офиса. Инцидентът е станал непосредствено до охранителя от СОТ, който обаче преди това не е забелязал нищо. От взрива е счупено едното стъкло на офиса, засегнато е и стъкло на магазина за мебели, намиращ се до куриерската фирма.
В момента служители на РУ- Ботевград извършват оглед на мястото. Пострадали хора и щети по пратките няма. Това е шестата поред атака срещу „Еконт”.


