BG EN

"Мтел“ прекали с гаврата! Вижте как служители на компанията нагло не спазват законите по пътищата! (снимки)

ЧАС ПИК

"Мтел“ прекали с гаврата! Вижте как служители на компанията нагло не спазват законите по пътищата! (снимки)

26139
на 13.08.2015
Мтел“ прекали с гаврата! Вижте как служители на компанията нагло не спазват законите по пътищата! (снимки)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мобилният гигант "Мтел" продължава с издънките, този път на пътя.

препоръчано

Шофьорите спират колите си както им падне, без да се замислят за удобството и безопасността на гражданите. За тях явно наглото паркиране върху тротоара е станало ежедневие. Повече от красноречиви за това са снимките, които публикуваме.
Кадрите са заснети във вторник на бул. „Демокрация“ 23 в града под Околчица, пише "Трибали".

От тях се вижда как наглец от екипа на мобилния оператор „М-тел“ супер некадърно е паркирал служебното си возило на чисто новия тротоар и възпрепятства движението на пешеходците.

Снимките са доста показателни за това как някои врачански шофьори си знаят тяхната и биха спрели където им падне. Това показва не само наглостта и интелекта им, но и отношението им към всички останали.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива подмолните планове на Радев и ППДБ да се докопат до властта (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива подмолните планове на Радев и ППДБ да се докопат до властта (НА ЖИВО)
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК